NOTEBOOK KULÜBÜ
NOTEBOOK KULÜBÜ

Geri git   NOTEBOOK KULÜBÜ > << DELL >> > DELL Notebook & Laptop

DELL Notebook & Laptop DELL Notebook'unuza ait soru ve önerilerini paylaşalım

Seçenekler Stil

Alt 05.09.08   #1
bazdaran
Acemi

Tecrübe Puanı: 0 bazdaran Se
Standart Ekranda renkli çizgiler oluştu. Yardım lütfen

Dell 9300 bilgisayarımın ekranın da önce bir renkli çizgi çıktı. Daha sonra 3 ayda 30 dan fazla çizgi oluştu. Çizgiler dikey , sarı mavi gibi değişik renklerde. Bir çizgi önce yanıp sönüyor sonra bir müddet sonra ekranda sabitleniyor. Çizgiler Bios ekranında da görülüyor. Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim. Teşekkürler.
bazdaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.09.08   #2
admin
Yönetici

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10 admin Se
admin - MSN üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
bazdaran´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Dell 9300 bilgisayarımın ekranın da önce bir renkli çizgi çıktı. Daha sonra 3 ayda 30 dan fazla çizgi oluştu. Çizgiler dikey , sarı mavi gibi değişik renklerde. Bir çizgi önce yanıp sönüyor sonra bir müddet sonra ekranda sabitleniyor. Çizgiler Bios ekranında da görülüyor. Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim. Teşekkürler.
merhaba bazdaran
Arkadaşım senin ekran data kablonda bir sorun var gibi ama bu ilk tahmin,lcd ekranın veya ekran kartındada sorun olabilir .Bir servise gösterirsen soruna yanıt alırsın.
Merhaba sayın notebook kulübü üyeleri Web sitemizin kuruluş amacı notebook lar hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve yardımlaşma amaçlıdır. Bu sebeb ten dolayı sitemizde verilen bilgilerin kesinlikle doğru olduğu söylenemez.istenmeden yanlış bilgiler verilebilir. Ayrıca ,bazı notebook modelleri icin driver linkleri verilmektedir.Bu verilen driver linklerinin bazıları denenmeden tavsiye edilmiştir. Verilen yanlış bilgilerden ve driver linklerin oluşabilicek arıza ve olumsuz etkenlerden web sitemiz ve yardımcı olmaya çalışan www.notebookclub.net üyeleri sorumlu değildir... İlginize ve Anlayışınıza Teşekkür Ederiz.
admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil